Effectief Begrijpend Lezen

20-12-2022
Studenten van de Academische Pabo voeren onderzoek uit over effectief begrijpend lezen op onze school!

Een aantal studenten van de Academische Pabo (ACPA) voeren bij ons onderzoek uit over Effectief Begrijpend lezen op onze school onder begeleiding van Dr. Anne Helder (Universiteit Leiden). Deze studenten observeren in de klas lessen, onderzoeken wat succesfactoren zijn d.m.v. literatuuronderzoek en zetten een vragenlijst uit bij leerkrachten.

Dit is voor ons team en onze leerkrachten dé kans om te onderzoeken wat werkt bij onze doelgroep leerlingen. Dit schooljaar hopen wij dan ook over goede handelingsgerichte adviezen te beschikken voor specifiek onze school, voordat we voor volgend schooljaar een nieuwe methode/aanpak gaan kiezen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Monique van Tilburg (IB-er)

Nieuws van De Brug

Bent u als ouder benieuwd naar onze school? Dan kunt u kennis komen maken met PI De Brug
Dit jaar is het thema van de Kinderboekenweek: 'Bij mij thuis'. Thuis betekent voor iedereen iets...
Naast basisschool PI de Brug is een moestuin gecreëerd waar al 7 jaar met veel plezier gewerkt...

De Brug in beeld

Locatie

Route
Powered by BasisOnline