Donatie voor de schooltuin

26-01-2019
Martteam Leiden van Rabobank Leiden-Katwijk doet een donatie aan de schooltuin. Lees hier meer ....
Afgelopen donderdag hebben wij van Robert Schepes, namens Martkteam Leiden van Rabobank Leiden-Katwijk, een cheque van maar liefst €500 mogen ontvangen voor onze schooltuin. Mike en Damian hebben deze cheque namens de kinderraad in ontvangst mogen nemen.

Met deze cheque gaan wij de schooltuin verder uitbreiden. De jongens hebben samen met juf Mayke al grootste plannen gemaakt. Door onze schooltuin leren onze kinderen meer over de natuur, biologisch eten en het milieu.

Nieuws van De Brug

De Triple P groepstraining Positief opvoeden start op donderdag 31 oktober! Lees hier meer ...
De eindtoets voor de schoolverlaters zit er weer aan te komen. Lees hier meer…
Samen met wethouder Paul Dirkse werd het startschot voor Leiden zoemt gegeven. Lees hier meer ....
Een pilot-project over de relatie tussen ouders en school. Lees hier meer ...

De Brug in beeld

Locatie

Route
Powered by BasisOnline